Nákupné maniačky sa zmenili na slzavé údolie: Eva súperky rozplakala a aha, ČO povedali!

Ikonická relácia Nákupné maniačky býva často plná emócií, no takéto niečo v nej nevidíme bežne! Stredajšia súťažiaca Eva svojím outfitom a vyžarovaním súperky tak dojala, že sa im tlačili slzy do očí a otvorene ju označili sa víťazku!

Ako tretia tento týždeň v relácii Nákupné maniačky skladala svoj súťažný outfit na tému Šatka šperkárka Eva. Kľúčový kúsok použila netradične ako top, ktorý skombinovala s bielymi nohavicami a čiernymi doplnkami. Bodku za príjemným outfitom urobili krásny účes a jemný mejkap.

Nakupne maniacky Eva outfit Nakupne maniacky Zdroj: TV JOJ

Nákupné maniačky ako slzavé údolie

Eva svojím výzorom súperky prekvapila, potešila, no najmä dojala. Len čo vošla do štúdia, Laure vošli slzy do očí a od dojatia sa rozplakala. „Evka, keď si prišla, hneď som mala slzy v očiach. Si krásna. Ale hlavne, z teba ide pozitívna energia. Nemám slov. Úplne dokonalé. Doľahlo to na mňa,“ povedala so zlomeným hlasom.

Nakupne maniacky Nakupne maniacky Zdroj: TV JOJ

Si naša víťazka

Outfit kučeravej krásky sa nesmierne páčil aj súperke Lenke. Tá ju dokonca označila za víťazku, pričom sama ešte nenakupovala. „Mne si vyrazila dych. Tiež sa mi tlačili slzy do očí, keď som ťa videla, lebo si nádherná. Ja by som nemenila nič. Si krásna a pre mňa si vyhrala už teraz,“ poznamenala Lenka. Jedným dychom dodala, že sa pri skladaní svojho outfitu ani nebude snažiť, lebo ju určite neprekoná. „Vyzeráš úžasne, nič by som tam nemenila. Pre mňa si takisto víťazka,“ dodala Laura. Eva bola z pozitívnych reakcií na svoj outfit nadšená, dojatá a rovnako neudržala slzy.

Sledujte ikonické Nákupné maniačky každý pracovný deň o 15:45 na JOJke!

Zdieľaj na facebooku